Biliyoruz ki, ancak bugünkü işlerimizi mükemmel yöneterek, uzun vadede üstünlükler, farklılıklar, başarılar sağlayabilir, sektörde örnek teşkil edecek hamleler yapabilir, müşterilerimizin gerçek gereksinimlerine ve değerlerine yönelik, klasik rekabetin dışında, maksimum kazançlar sunan daha etkin ve daha nitelikli hizmetler üretebiliriz.

 

Aracılığını Yaptığımız Hizmet Alanlarımız

 

Yatırımcı Temsilciliği

Kiracı  Temsilciliği

Devreden İşletmeler Temsilciliği

Kentsel Dönüşüm Projeleri Müteahhit Temsilciliği

Kentsel Dönüşüm Projeleri Kat Malikleri Ve Bina/Site Yönetimi Temsilciliği

Müteahhit – Taşeron İlişkileri

 

 

Danışmanlığık Hizmeti Verdiğimiz Alanlar 

 

Gayrimenkul Hukuku

Borç Kapama 

Özel Ve Resmi Kuruluşlar Emlak Takibi

Kentsel Dönüşüm Projeleri Ara Buluculuk

Yatırım Finansmanı

 

 

     Modern Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Den Kredibilite Yönetiminize Ve Finansal İhtiyaçlarınıza Gayrimenkul Merkezli Kombine Çözümler, yıllardır başarıyla uyguladığımız ve uzmanlaştığımız bir alan olan ”şirketlerin kredibilite yönetimi” konusunda aslında basit bir formül uyguluyoruz.

        Mevcut durum analizi + İhtiyaç tesbiti + Kaynak seçenekleri + Planlama ve strateji – Olmaması gerekenler + Operasyon = 95% Başarılı sonuç;

      Sonuca ulaşmada en önemli etken nitelikli bilgi, etkin çevre, uygulama kabiliyeti ve başarıyla sonuçlanmış deneyimleridir. Modern Group, gayrimenkul merkezli finansal çözümler hizmetini kendi iştirakleri olan gayrimenkul, finansal danışmanlık şirketleri ve hukuk bürosuyla koordineli çalışarak maksimum düzeyde verim almaktadır. Ekspertiz değerinin altında mülk yatırımları, ipoteksiz vadeli mülk yatırımları, özel fon destekleri, çapraz fonlama sistemi ve kredi veren kuruluşlarla sürdürülebilir doğru entegrasyon ile şirketlerin daha sağlıklı büyümelerine öncülük ediyoruz.

 

Uzun vadeli kredi, Banka teminatları, İpoteksiz vadeli emlak, Gecikmiş alacakların tahsili